FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

COVID-19 AŞI SAKLAMA KONTEYNERLERİ

SOĞUTMALI KONTEYNER TALEBİ  0530 220 04 90  0533 064 12 47

 

TITAN'IN COVİD-19 AŞILARI İÇİN MOBİL -70°C / -94F ULTRA SOĞUK KONTEYNER DEPOLAMA ÇÖZÜMÜ İLE TANIŞIN.

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerleri

Ultrafreezer'larımız Pfizer-BioNTech aşısı için ultra soğuk sıcaklık gereksinimini karşılamak üzere geliştirilmiştir.

New call-to-action

SmartArctic remote control and monitoring is included with our UltraFreezers and ArcticStore product range.

HEMEN TEDARİK EDİLEBİLİR.

Aşıların dünya çapında dağıtılması süreci, soğuk zincir teknolojilerinin küresel düzeyde yaygınlaştırılmasını gerektirecek büyük bir zorluktur. TITAN Containers bu zorluğu üstlendi ve özel soğuk depolama konteyner çözümleri konusundaki engin deneyimimizi geliştirmenin merkezine koyarak, küresel olarak covid aşı ağını kolaylaştırmak için yeni ve son derece etkili bir ultra soğuk depolama konteyneri geliştirdik.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Covid-19 aşılarının -70°C/-94°F'ye kadar sabit minimum sıcaklıklarda güvenli bir şekilde taşınmasını ve depolanmasını sağlar.

Soğutulmuş, dondurulmuş, şok dondurma veya ultra düşük sıcaklıkta depolama - Arcticstores neredeyse her tür ürün için mükemmel soğuk depolama çözümüdür.

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerlerinin Görüntüsü 1

GÜVENLİ ULTRA SOĞUTUCULU KONTEYNERLER

İlaçlar ve aşılar gibi farmasötik ürünleriniz için minimum sıcaklık farkı ile mükemmel, hijyenik konteyner depolama çözümleri sunmaktayız.

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerlerinin Görüntüsü 3

DOĞRU SOĞUK ZİNCİRİN SAĞLANMASI

Ultrafreezer'larımız küresel olarak verimli soğuk zincir yönetimi sağlar ve üstün sıcaklık kontrollü depolama konteynerleri ve soğutmalı konteyner çözümlerimizle ürün kalitesini korur.

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerlerinin Görüntüsü 3

İLAÇ + BİO VE YAŞAM BİLİMLERİ

Entegre sıcaklık kontrollü soğutmalı depolama konteynerlerimizle hızlı soğutma ve dondurma yapabiliyor, ürün işleme tesisleri ile halihazırda birçok biyo, yaşam bilimi ve ilaçla ilgili soğuk zincir ilgi alanını tedarik ediyoruz.

Arcticstore Yığını

AŞI DEPOLAMAK İÇİN SOĞUTULMUŞ, DONDURULMUŞ VEYA ULTRA DÜŞÜK SICAKLIKTA KONTEYNERLER

İhtiyaçlarınıza en uygun Arcticstore ürününü bulun.

ULTRA SOĞUK AŞI SAKLAMA İÇİN YENİ ARCTİC ULTRAFREEZER2020

Pfizer-Biontech aşısı da dahil olmak üzere biyo ve yaşam bilimleri için ultra soğuk gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir!

Yeni tasarım ultra soğuk aşı depolama Ultrafreezer'ımız, birçok ülkede güvenli soğutmalı konteyner operasyonları için gerekli olan acil çıkış kapısına sahiptir.

Düz zemin, alarm, gündüz parlayan güvenlik işaretleri ve iç aydınlatma standart özelliklerdir. GDP uyumludur ve GDP sertifikası ile tedarik edilebilir.

Dahili yedekleme için 2 makine ile de tedarik edilebilir. Kapı ve kaçış kapağı yan duvarda yer almaktadır. Her iki makine de çalışırken neredeyse -80°C'yi sağlar ve korur.

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerlerinin Görüntüsü

 

ArcticStores

 

DONMA DERECESİNDE ISI VEYA DÜŞÜK ISI GEREKTİREN AŞILAR İÇİN DEPOLAMA KONTEYNERLERİ

Arcticstore'lar - Normal soğutuculu konteynerlerden çok daha fazlası!

Üretmekte olduğumuz 10', 20' ve 40' Arcticstore'lar ve daha büyük modüler Arctic Superstore'lar mümkün olan en geniş fırsat yelpazesini sunar. Her türlü ürünün güvenli ve güvenilir bir şekilde depolanması için tasarlanan Arcticstore'lar kısa, orta ve hatta uzun süreli mobil soğuk depolama için çok verimli ve ekonomiktir.

Hızlı teslimat, esnek koşullar, temiz tutması kolay, kullanıcı dostu, güvenli ve %100 uygun fiyatlı - soğuk hava konteynerlerimizi görmenizi öneririz, gözlerinize inanamayacaksınız!

Bu 20" konteyner modelleri standart bir boyutta olduğundan, özel bir izin gerektirmeksizin herhangi bir geleneksel konteyner taşıma aracıyla taşınabilirler.

AŞI KONTEYNERİNİZİ ŞİMDİ AYIRTIN!

FİYAT TEKLİFİ ALIN

NASIL ÇALIŞIR

Yenilikçi düşünce ve en son modern teknolojiyi birleştirmekteyiz.

ARTIRILMIŞ YALITIM

Makinenin istenilen sıcaklığa hızlı gelebilmesi, bu sıcaklığın korunması ve güç maliyerlerini azaltması amacıyla tasarlanan bu model önemli ölçüde ek yalıtım sağlamaktadır.

ÖZEL MAKİNE VE TASARIM

Bu makine, önceden soğutulmuş soğutucu akışkanın iç hava ile ısı alışverişinden önce sıcaklığının daha da düşürüldüğü çift kompresörlü bir çözümdür.

Geleneksel tam uçlu kapılar tek bir kapı ile değiştirilmiştir. Bu, yalıtımlı kapı ve kauçuk kapı sızdırmazlığı etrafındaki hava kaybını önemli ölçüde azaltır.

KAPININ AÇILMASI VE BUZ ÇÖZME İLE SICAKLIK DEĞİŞİMİ.

Depo konteyner kapıları açıldığında, soğuk bölgeye, çok daha sıcak olan ortam havasının girmesiyle sıcaklık artışı yaşanır. Bu tamamen kaçınılmazdır! Daha küçük tek kapı, geleneksel çift kapılara kıyasla bu ısı girişini azaltır. De-frost döngüleri de benzer şekilde tavanın hemen altındaki konteynerde daha sıcak hava oluşturur. Aşılar normalde yalıtımlı taşıma kutularında teslim edildiği ve depolandığı için bu olayların hiçbirinin aşı sıcaklığı üzerinde olumsuz bir etkisi olmamalıdır.

Lütfen unutmayın - kuru buz içerikli taşıma kutularının depolanması durumunda yüksek CO2 içerikli bir atmosfer oluşabilir.

Blast freezer for hire - TITAN Containers

Smartarctic ile Arcticstore'unuzun kontrolünü elinize alın. Tam kutup deneyimini elde etmek için bugün yükseltin.

Her yerden kolay erişim. Evden, ofisten veya hareket halindeyken. Günün 24 saati. Arcticstore soğutmalı konteynerinizi masaüstünüzden veya cihazınızdan, her yerde ve her zaman izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerlerinin Görüntüsü 7

Arcticstore soğutuculu konteynerinizi masaüstünüzden veya cihazınızdan, her yerde ve her zaman izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

TITAN'ın Smartarctic uzaktan izleme ve kontrol özelliği ile Arcticstore'unuza güvenli, basit ve kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden erişebilirsiniz. Burada performansı ve durumu izleyebilir, günlük dosyalarını görüntüleyebilir, ayar noktalarını değiştirebilir ve hatta alarm bildirimlerini yapılandırabilirsiniz.İHTİYACINIZ GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLAM, KULLANICI DOSTU
Soğutmalı Konteyner Mi?

Bizimle iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde şeffaf fiyatlandırma ve gizli maliyetler olmaksızın kısa ve uzun dönemli soğutuculu konteyner çözümleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için talep formumuzu doldurun ya da bize ulaşın.

Bizi arayın 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47

 

 

COVID-19 Vaccine Storage Containers Image 8

 

Arcticstore ürün yelpazemiz ile tüm avantajlardan yararlanın.

Arcticstore'lar maksimum kullanıcı faydasına odaklanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

GLOBAL ERİŞİLEBİLİRLİK
Hızlı teslimat, esnek koşullar, temiz tutması kolay, kullanıcı dostu, güvenli ve %100 uygun fiyatlı. Dünya çapında ve yerel olarak satış veya kısa, orta ve hatta uzun vadeli kiralama için mevcuttur - dünya çapında 200'den fazla depo.

GDP HAZIR/UYUMLU
TK Magnum Plus soğutuculu Arcticstore'lar GDP sertifikalıdır. . Daha fazla bilgi için lütfen yerel TITAN ofisinizle iletişime geçin.

VERİ KAYDI VE TELEMATİK
Smartarctic, ünitenizi kontrol etmek ve izlemek için basit ama etkili tek bir kurulum sunar. Sıcaklık her 10 dakikada bir kaydedilir ve birçok sıcaklık değerini bir grafikte görmek için herhangi bir aralığı seçebilirsiniz.

GÜVENLİ VE HİJYENİK
Her türlü ürünün güvenli ve güvenilir bir şekilde depolanması için tasarlanan Arcticstore'lar kısa, orta ve hatta uzun süreli mobil soğuk depolama için çok verimli ve ekonomiktir.

MODERN SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ
Modern soğutma teknolojisi ile tüm avantajları elde edin. Yüksek yalıtım değerleri ve düşük işletme maliyetleri. Tüm endüstri segmentleri için uygundur.

TÜM BOYUTLAR VE TİPLER
Soğutulmuş, dondurulmuş, şok dondurma veya ultra düşük sıcaklıkta depolama - Arcticstores neredeyse her tür ürün için mükemmel soğuk konteyner depolama çözümüdür.

KÜRESEL DEPOLAR DÜNYA ÇAPINDA TESLİMAT

TITAN'ın uzun yıllara dayanan teslimat ve benzer müşterilere hizmet verme deneyiminden yararlanın. Yaklaşık 5000 soğutuculu kiralık ünite ile TITAN, birçok ülkede taşınabilir soğuk konteyner depolama çözümleri tedarikinde pazar lideridir. Bizi bulun veya Locate Us or

ŞİMDİ REZERVASYON YAPTIRIN