FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

SATIN ALIM İÇİN NAKLİYE VE DEPOLAMA KONTEYNERLERİ

TALEBİNİZE UYGUN FARKLI BOYUTLARDA KONTEYNERLER SATIYORUZ

FİYAT TEKLİFİ ALIN  0530 220 04 90  0533 064 12 47

 

SATIN ALIM İÇİN İKİNCİ EL VE YENİ NAKLİYE
VE DEPOLAMA KONTEYNERLERİ

Ülke çapında ve yerel müşterilere satın alım için ikinci el ve yeni nakliye konteynerleri.

Ki̇ralik konteynerleri̇mi̇z türki̇ye'ni̇n bi̇rçok noktasinda bulunan depolarimizda bulunmaktadir. Hiab araçlarimiz i̇le sorunsuz ve uygun fi̇yatli depolama çözümleri̇ si̇zleri̇ bekli̇yor.

 

30 YILI AŞKIN DENEYİM

10 FT, 20 FT VE 40 FT KONTEYNERLERİMİZ TÜRKİYE GENELİNDEKİ KONTEYNER MERKEZLERİMİZDEN VE DEPOLARIMIZDAN SATIN ALINABİLİR.

TITAN Containers Premium Sınıf

PREMİUM KALİTE

Genellikle "yeni gibi" olan ancak depolama amacıyla kullanılmış konteynerler. Az hasarlı veya hasarsız ve genellikle makul yükseklikte kapı kolları ve fabrika çıkışlı kilitler bulunur.

A Kalite TITAN Containers  Nakliye ve Depolama Konteynerleri

A SINIF

Kozmetik olarak kullanılmış konteynerler kadar iyi durumda olup, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir konteynerdir. Normalde alçak kapı kolları ve kilitli kutular ekstradır.

B Kalite TITAN Containers  Nakliye ve Depolama Konteynerleri

SINIF

Kullanılan konteynerlerin standart kalitede olanıdır. Bazılarının dışı içerisiden daha iyi durumdadır ya da içerisi dışarısından daha iyi durumdadır. Normalde alçak kapı kolları ve kilitli kutular ekstradır.

C Kalite TITAN Containers  Nakliye ve Depolama Konteynerleri

C SINIF

Genellikle bu konteynerler tamamen işlevseldir ancak genel durumu iyi değildir. Normalde alçak kapı kolları ve kilitli kutular ekstradır.

TITAN Containers Premium Sınıfa İçeriden Bakış

PREMİUM KONTEYNER İÇ GÖRÜNÜM

A Sınıf TITAN Containers Nakliye Konteyneri İç Görünüm

A SINIF KONTEYNER İÇ GÖRÜNÜMÜ

B Sınıf TITAN Containers Nakliye Konteyneri İç Görünüm

B SINIF KONTEYNER İÇ GÖRÜNÜMÜ

C Sınıf TITAN Containers Nakliye Konteyneri İç Görünüm-1

C SINIF KONTEYNER İÇ GÖRÜNÜMÜ

ÜSTÜN KALİTESİNİN DIŞINDA EN ÇOK KULLANILAN NAKLİYE KONTEYNERLERİ İLK SAHİBİ TARAFINDAN SATILDIĞINDA GENELLİKLE 15 YAŞINDAN FAZLADIR.

Nakliye ve lojistik için:  NKonteynerler geçerli CSC plakaları ile tedarik edilir. Daha fazla bilgi edinin Daha Fazlası

Konteyner Gemisi

30 YILI AŞKIN DENEYİM

TITAN, 30 yılı aşkın süredir dünyada çoğu pazarda ikinci el nakliye ve depolama konteynerleri satıyor. Biz asıl sahiplerden son kullanıcılara giden doğrudan yoluz.

YEREL DEPO STOĞUMUZDAN TESLİMAT

Konteyner merkezlerimize bakın.

SATTIĞIMIZ ŞEYLERE ZATEN SAHİBİZ

Satışa sunduğumuz kullanılmış konteynerlerin çoğu zaman zaten sahibiyiz. 

Piyasada, satış gerçekleştiğinde başka bir yerden satın alıp alıcıya temin edebileceklerini düşünen birçok ikinci el konteyner satıcısı var (yani aslında ellerinde olmayan bir ürünü satan satıcılar)

TR_why_titan

We Deliver US WIDE

Yerde konteynerlere ihtiyaç duyduğunuzda şasi veya HIAB teslimatı sağlayabiliriz. Deneyimli ve yardımsever sürücülerimiz, TITAN'dan satın alırken bir başka avantajdır.

NAKLİYE

20' VE 40' KONTEYNERLER Hİ-CUBE OLARAK DA MEVCUTTUR

HI-CUBE NEDİR?

Hi-Cube'ler 1 ft ekstra yüksekliğe sahip standart konteynerlerdir, bu nedenle 20' veya 40' x 8'0" x 9'6" (UxGxY) ölçülerindedir. Biraz daha yüksek bir kira oranıyla, ancak genellikle aynı nakliye ile %10 ekstra depolama alanı sağlarlar.

Bazı konteyner tipleri, uluslararası nakliye ve lojistik için kullanılan boyut ve tipler olmadığından normalde yalnızca YENİ  veya PREMİUM sınıf olarak mevcuttur.

Hi-Cube TITAN Konteynerler - 40 fit nakliye konteyneri
 

CSC NEDİR VE NEDEN ÖNEMLİDİR?

Tüm nakliye konteynerleri bir CSC konteyner güvenlik konvansiyonu veri plakası taşır. Gösterilen tüm veriler, uluslararası nakliye ve lojistik sektöründeki birçok paydaş için çok önemlidir. Yüklü taşıma için kullanılan tüm konteynerler geçerli bir CSC veri plakasına sahip olmalıdır.

Bazı nakliye hatları, her bir CSC plakası için ayrı bir nakliyeci sertifikası ve/veya fotoğraf talep etmektedir. Nakliye ve lojistik için kullanılacak konteynerler satın alıyor veya kiralıyorsanız, lütfen sipariş sırasında bunu %100 açıklığa kavuşturun.

TITAN Containers Nakliye-Depolama - CSC Plaka

CSC NEDİR VE NEDEN ÖNEMLİDİR?

Tüm nakliye konteynerleri bir CSC konteyner güvenlik konvansiyonu veri plakası taşır. Gösterilen tüm veriler, uluslararası nakliye ve lojistik sektöründeki birçok paydaş için çok önemlidir. Yüklü taşıma için kullanılan tüm konteynerler geçerli bir CSC veri plakasına sahip olmalıdır.

Bazı nakliye hatları, her bir CSC plakası için ayrı bir nakliyeci sertifikası ve/veya fotoğraf talep etmektedir. Nakliye ve lojistik için kullanılacak konteynerler satın alıyor veya kiralıyorsanız, lütfen sipariş sırasında bunu %100 açıklığa kavuşturun.

TITAN CONTAINERS 40FT STORAGE CONTAINERS
 

YENİ NAKLİYE VE DEPOLAMA KONTEYNERLERİ SATIYORUZ

FABRİKALARDAN 1 SEFERLİK KULLANIM KONTEYNERLER.
TITAN'IN ÜLKE ÇAPINDAKI DEPO AĞINDAN SATILIK YENI DEPOLAMA KONTEYNERLERI

ISO standartlarına uygun olarak üretilen yeni nakliye konteynerleri 15-20 yıllık bir kullanım ömrüne sahiptir. Depolama ortamında bu konteynerlerin 30 yıl veya daha fazla dayanması beklenmektedir! Doğrudan konteyner fabrikalarından satın alıyor, İngiltere'ye tek seferlik kullanım ayarlıyor ve satın almak isteyen müşteriler için depolarda satış stoğu tutuyoruz. 

 

DUYARLI KAPI KOLLARI

TITAN, zeminde depolama konteyneri olarak kullanılmak üzere makul bir yükseklikte kapı kollarına sahip yeni konteynerler inşa eder.

KİLİT KUTUSU STANDART

Asma kilidi korumak için fabrikada takılan kilit kutusu.

RENKLER

Mavi, yeşil ve gri yeni konteynerler neredeyse her zaman stoklarımızda bulunur, ancak diğer renkler de mevcut olabilir.

ÇEVRESEL

Su bazlı boya sistemleri ve sürdürülebilir çevre dostu bambu zeminler ve tabii ki sadece yerel İngiltere teslimatları.

20 fit yeni yeşil nakliye konteyneri

DENEYİM ÖNEMLİDİR

TITAN 30 yılı aşkın süredir yeni konteynerler ithal etmektedir.

ÜLKE ÇAPINDA YEREL İNGİLTERE DEPOLARI VE SERVİS

Konteynerler, Türkiye'ye kargo ile tek yönlü olarak kullanılır ve müşterilere en düşük teslimat maliyetlerini sağlayan birçok depo konumumuza geri döner. Tüm konteyner merkezlerini görün

YERİNDE KALİTE KONTROL

Tüm yeni konteynerler, malzeme hazırlığından bireysel saha denetimine kadar titiz bir kalite kontrolüne tabidir.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET VE KENDİ NAKLİYEMİZ

Ekibimizin doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmasına izin verin ve sorgulamadan teslimata kadar samimi ve profesyonel hizmetin tadını çıkarın.

TR_why_titan
"Konteyner iyi bir şekilde teslim edildi! Sahadaki kurulum ekibi çok etkiliydi. Hizmetleriniz ve profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederiz. Gelecekte diğer lokasyonlar için sizinle daha fazla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz."
Gabriel
Gabriel
Infarm Müdürü
İhtiyaç duyduğumuz konteynerleri ihtiyaç duyduğumuz yerlerde tedarik etmek için gösterdiğiniz çabaları takdir ettiğimizi belirtmek isterim.  Şu anda konteyner pazarındaki zorlukları anlıyoruz ve "kişisel dokunuş" sağlayan ve iş ilişkilerine uzun vadeli bir bakış açısı getiren bir şirketle çalışmak çok güzel.
Chairman
Redcliffe International ( Shipping ) Ltd
 

AYRICA KONTEYNER MODİFİKASYONLARI VE DÖNÜŞÜMLERİ YAPIYORUZ

Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin ve ekibimiz bir teklif üzerinde çalışsın.

Atölye ekibimiz konteynerleri müşteri ihtiyaçlarına göre dönüştürmektedir. En yaygın hizmet ve ürünler arasında ofis ve konaklama, birlikte inşa edilmiş konteynerler, odun yongası brülörleri, küçük ofis ve depo ile bölünmüş konteynerler ve konteynerlerin yeniden boyanması, ekstra kapılar, iç aydınlatma ve benzeri gibi bir dizi küçük iş bulunmaktadır.

Cam kapı konteynerler


YENİ, İKİNCİ EL, SATIN ALINACAK, KİRALANACAK, GÜVENLİ
NAKLİYE KONTEYNERİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bize ulaşın.

Depolama, nakliye ve lojistik uygulamaları için yeni ve kullanılmış konteynerler, Birleşik Krallık'taki konteyner merkezlerimizde ve depolarımızda hazır ve sizi bekliyor. Talep formumuzu doldurun veya harekete geçmek için bizi arayın.

0530 220 04 90 - 0533 064 12 47 numaralı telefondan bizi arayın.

 

6 FT STANDART -  7'4" YÜKSEKLİK

 

8 FT STANDART KONTEYNER - 8'4" YÜKSEKLİK

10 FT HICUBE KONTEYNERLER - 9'6" YÜKSEKLİK

20 FT STANDART KONTEYNERLER

20 FT HIGH CUBE

HER İKİ UCUNDA KAPILARI OLAN 20FT

40 FT HICUBE

HER İKİ UCUNDA KAPILARI OLAN 40 FT

HER İKİ UCUNDA KAPILARI OLAN 40 FT HIGH CUBE

40 FT HIGH CUBE ÜSTÜ AÇIK

HIAB TAŞIMA VE VİNÇLEME

ÜLKE ÇAPINDAKİ BİRÇOK KONTEYNER MERKEZİMİZDE BULUNAN SON DERECE MODERN BİR HIAB ARAÇ FİLOSU İŞLETMEKTEYİZ. Filomuzda 59 t/m'den 95 t/m'ye kadar vinçler ve şehir içi kullanım için euro 6 araçlar bulunmaktadır.

Kamyon Üzerinde Konteyner
 

ESNEK TAŞIMA

Kendine özgü sarı ve mavi hiab’larımız pazartesi sabahından cuma akşamına kadar konteynerleri toplar ve teslim eder. Eğer esnek davranabilirseniz (5 iş günü boyunca teslimat veya toplama) rakipsiz nakliye maliyetleri sunmaktayız.

KRİTİK FAKTÖRLERE VE ÇEVREYE YARDIMCI OLUR

 

Esnek taşıma, araç kullanımımızı iyileştirerek CO2 ayak izini azaltmaya yardımcı olur.

 

SABİT TARİHLİ NAKLİYE

Bazen esneklik olmanın mümkün olmadığının ve belirli bir tarihte teslimatın gerekli olduğunun farkındayız. Tabii ki, bu işlerin önceliği vardır ve aracın çalışma gününün geri kalanı bunlar etrafında planlanır. Sabit tarihli nakliye normalde esnek seçenekten biraz daha pahalıya mal olur.

En uygun sabit fiyatlı taşıma konteyner merkezlerimizin yakınlarındadır. Daha çok pazartesi sabahları ve cuma öğleden sonraları.

Yeni Kamyon - TITAN

TÜRKİYE LOKASYONLARI

Güler yüzlü profesyonel hizmet, çok çeşitli konteyner renkleri ve tiplerinin yanı sıra paranızın tam karşılığını almak için yerel TITAN konteyner merkezinizi veya deponuzu bulun.

KONTEYNERİNİZİ BUGÜN AYIRTIN

Başlamak için bizi 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47 numaralı telefondan arayın veya fiyat teklifi isteyin.

ŞİMDİ TEKLİF İSTEYİN