FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

KONTEYNER SERTİFİKALARI

SOĞUTMALI KONTEYNER TALEBİ  0530 220 04 90  0533 064 12 47

GDP SERTİFİKASITK Magnum Plus soğutuculu Arcticstore'lar GDP sertifikalı olabilir.

GDP sertifikası genel olmadığından sadece bireysel Arcticstore'lar sertifikalandırılabilir.

Her 3 yılda bir yeniden sertifikalandırma gereklidir.

Daha fazla bilgi için lütfen yerel TITAN ofisiniz/temsilciniz ile iletişime geçin.

GDP sertifikası, ilgili masraf ve ücretlerin ödenmesine tabidir.

20ft container Arcticstore - TITAN Containers
New call-to-action
Vaccine storage - TITAN Containers

TÜM ARCTIC MARKALARIMIZ ARTIK HACCP SERTİFİKALI

Yiyecek ve içecek ürünlerinizin güvenli ve doğru şekilde depolandığından emin olun.

Tüm ARCTIC markalarımız artık HACCP sertifikalı olup ilgili tüm yönergelere uygundur. Her tür yiyecek ve içecek operasyonu, işletme veya üretici için de uygundur. Soğutmalı konteynerlerimiz her zaman bu yüksek gıda güvenliği seviyesini sağlıyor olsa da, artık yiyecek ve içecek ürünlerinizin güvenli ve doğru bir şekilde saklandığından ve böylece müşterilerinize bilinen kalite seviyesinde ulaştığından daha da emin olabilirsiniz.

HACCP ilkelerine dayalı gıda güvenliği sistemleri gıda işleme tesislerinde, perakende gıda mağazalarında ve gıda hizmeti operasyonlarında başarıyla uygulanmaktadır. HACCP'nin yedi ilkesi dünya çapında devlet kurumları, ticaret birlikleri ve gıda endüstrisi tarafından evrensel olarak kabul edilmiştir.

HACCP, gıda üretimindeki potansiyel tehlikeleri önceliklendirdiği ve kontrol ettiği için çok önemlidir. Mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel zararlar gibi başlıca gıda risklerini kontrol altına alarak, endüstri ürünlerinin bilim ve teknolojinin izin verdiği ölçüde güvence vermektedir.

Soğutmalı kutup ünitelerimiz, tüm ürünleri mümkün olan en iyi durumda tutmak ve tedarik zincirinin her aşamasında halkı tehlikeli her şeyden korumak için dünya çapında kullanılmaktadır. Üretim, hazırlık, paketleme ve dağıtım süreçleri de buna dahildir.

Arctic markalarımız da aşıların depolanması konusunda zaten son derece saygın ve güvenilir markalardır; dolayısıyla söz konusu HACCP uyumluluğunu ürünlerimize eklemek, değerli müşterilerimize kamu güvenliğine ne kadar bağlı olduğumuzu ve müşterilerimizin başarıya ulaşmasına yardımcı olduğumuzu göstermenin bir başka yoludur.

HACCP TITAN Containers Australia

MÜŞTERİ REFERANSLARI

TITAN Containers ile çalışmamız bizim için harika bir deneyim oldu. Konteynerin işimize kattığı değer ve HACCP sertifikalı olmaları gelişmemizi sağladı. Bu konteynerleri, genişleme veya soğuk oda ekleme masrafı olmadan soğutma alanını genişletmeye ihtiyaç duyan tüm işletmelere şiddetle tavsiye ediyoruz.
Tamika
Frankie’s Smokehouse
Christian ve TITAN Containers'a harika ürün ve hizmetleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gıda imalat sektöründe faaliyet gösteren tedarikçilerimizin HACCP sertifikalı olması gerekiyor ve TITAN Containers, Haccp sertifikasına sahip reefer konteynerler tedarik eden bir kaç şirketten biri, dolayısıyla bu onları diğerlerinden ayırıyor. Sahip oldukları HACCP sertifikası bize büyük bir güven veriyor ve hizmetleri ve ürünleri için güvenlik ve uyum konusunda gerçek bir kararlılığa sahip olduklarını gösteriyor. Bu aynı zamanda, TITAN'ın ortaya çıkabilecek her durum için planları olduğunu bilerek kendi uyumluluk gereksinimlerimize ve operasyonel başarımıza da büyük ölçüde yardımcı oluyor.
Matsuri_Foods
Matthew G
MATSURi FOODS
Mayıs 2021'den bu yana 13.000.000 dozdan fazla AstraZeneca aşısını Güneydoğu Asya ve Pasifik'teki 21 farklı ülkeye başarıyla dağıttık. Böylesine değerli ve kırılgan bir emtianın bu kadar yüksek hacmi ve cirosu söz konusu olduğunda, artic store üniteleri bize inanılmaz derecede iyi hizmet etti. Gıda ve aşı açısından güvenli olması, bu ünitelerden 2 tanesini kullanmayı ve satın almayı seçmemizin nedenidir. Federal Dış İlişkiler ve Ticaret Bakanlığı (DAT) da bu ünitelerden övgüyle bahsetti çünkü uzaktan izleme özelliği ile istedikleri zaman giriş yapıp aşıları izleyebildikleri için, içleri rahat.
Brendon R
Palladium
Üç yılı aşkın bir süredir TITAN Containers ile çalışıyoruz ve bu süre zarfında aldığımız ekipman, hizmet ve destek düzeyinden daha fazla memnun olamazdık. Soğuk odaların kalitesi rakipsiz ve kullanım kolaylığı ve mevcut işlevler müthiş. Soğuk odadan derin dondurucuya kolayca geçebilmek, üretim gereksinimleri yıl boyunca değiştikçe bu üniteleri ihtiyaçlarımız için mükemmel hale getiriyor. HACCP sertifikasına olmak her gıda üretim işletmesi için çok önemli ve yine veri kaydı ve uzaktan sıcaklık izleme seçeneğine sahip olmak büyük bir avantaj. Konteynerler ayrıca Avustralya için tüm işyeri sağlık ve güvenlik standartlarını karşılıyor ve bu da tesisimizde kullandığımız tüm ekipmanlar için bir başka zorunluluk. Darren, Christian ve TITAN Containers ekibini şiddetle tavsiye ediyorum
Adam Markovich
DIRECTORİHTİYACINIZ GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLAM, KULLANICI DOSTU
Soğutmalı Konteyner Mi?

Bizimle iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde şeffaf fiyatlandırma ve gizli maliyetler olmaksızın kısa ve uzun dönemli soğutuculu konteyner çözümleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için talep formumuzu doldurun ya da bize ulaşın.

Bizi arayın 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47