FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

ENDÜSTRİ - İLAÇ VE BİYO/YAŞAM BİLİMLERİ

SOĞUTMALI KONTEYNER TALEBİ  0530 220 04 90  0533 064 12 47

İlaç ve aşı depolama KONTEYNERLERİ

İLAÇ VE AŞI DEPOLAMASI Soğutuculu konteynerlerimiz ilaç ve aşı depolamanızda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır: Tamamen hijyenik depolama sağlanır ve konteyner sıcaklık sapması yaşanmaz. Bu nedenle hem Arcticstore'larımız hem de SupersStore'larımız ilaç endüstrisinde talep edilmektedir. Tüm konteynerlerimiz GDP standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Yükleme sırasında bile sıcaklığı -80°C'ye kadar korumak için tasarlanmış ekstra 40´ UltraFreezer 'ımız mevcuttur.

Kesintisiz soğuk zincire ihtiyaç duyan birçok ilaç firması ArcticStore ve SuperStores'larımızı kullanmaktadır. Termografik incelemeler soğuk zincirin güvenilirliğinin altını çizmektedir.

Medication and vaccine storage
KURU BUZ İLE GÜVENLİ DEPOLAMA

Kuru buz -78,4C°C/-109°F'den daha yüksek sıcaklıklarda buharlaşmaya (kuru buz gaz halindeki CO2'ye dönüşmeye) başlar. TITAN'ın en yeni Ultrafreezer'ı model konteynerleri orta dereceli ortam sıcaklıklarında bu sıcaklıklığı sağlayabilmektedir.

Kuru buzu depolamak için konteynerlerde mekanik soğutma kullanılmaktadır.

Safe storage with dry ice

Ayrıca, gaz halindeki CO2 kuru buzdan çok daha büyük bir hacme sahiptir ve hava geçirmez bir konteynerde saklanırsa konteynerin içinde patlamaya sebep olabilecek aşırı basınç oluşturabilir. Arcticstore'ların her köşesinde zemin drenajları bulunmaktadır. Kuru buz depolamak istiyorsanız, bu drenajlar sürekli açık olmalı ve gaz halindeki CO2'nin (doğal olarak havadan daha ağır olarak aşağı çöker) bu drenajlar ile konteynerden çıkmasına izin verilmelidir. CO2'nin dağılması için konteynerin etrafındaki alan zemin seviyesinde havalandırılmalıdır.

Kuru buzun depolanmasında bu ve donma ve buz yanığı gibi diğer potansiyel tehlikeler göz önünde bulundurulmalı ve bu işlem yalnızca gerekli eğitim ve uzmanlığa sahip deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kuru buzun depolanması ve taşınması sırasında ciddi sağlık tehlikeleri potansiyeli vardır. Özellikle kapının bir süreliğine açılarak tüm konteynerin boşaltılmasından önce konteynere giren herkes için.

DRY ICE STORAGE - TITAN Containers

GDP Good distribution practices

 

GDP İYİ DAĞITIM UYGULAMALARI


Arcticstore'lar TK Magnum4000+ ile donatılmıştır ve GDP sertifikalı olabilirler.

SMARTARCTIC


7/24 uzaktan izleme özelliğimiz her yerden ile her zaman kontrol imkanı sağlar.

OLASI SICAKLIK ARALIKLARI


-40°C'den +45°C'ye ve -40°C'den -80°C'ye kadar.

KULLANICI DOSTU SOĞUTUCU VE DONDURUCU KONTEYNERLERİHTİYACINIZ GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLAM, KULLANICI DOSTU
Soğutmalı Konteyner Mi?

Bizimle iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde şeffaf fiyatlandırma ve gizli maliyetler olmaksızın kısa ve uzun dönemli soğutuculu konteyner çözümleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için talep formumuzu doldurun ya da bize ulaşın.

Bizi arayın 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47