FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

KİRALIK ULTRA SOĞUTMALI KONTEYNERLER

SOĞUTMALI KONTEYNER TALEBİ  0530 220 04 90  0533 064 12 47

BİO, YAŞAM BİLİMLERİ VE TON BALIĞI DEPOLAMA İÇİN MOBİL ULTRA SOĞUK KONTEYNER DEPOLAMA ÇÖZÜMÜ

ULTRA SOĞUTUCULU KONTEYNER İÇİN YENİ ARCTİC ULTRAFREEZER2020

Pfizer-Biontech aşısı da dahil olmak üzere biyo ve yaşam bilimleri için ultra soğuk gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir!

Yeni tasarım ultra soğuk aşı konteyneri olan Ultrafreezer'ımız, soğutmalı konteyner operasyonları için gerekli olan acil çıkış kapağına sahiptir.

Düz zemin, alarm, gündüz parlayan güvenlik işaretleri ve iç aydınlatma standart özelliklerdir. GDP uyumludur ve GDP sertifikası ile tedarik edilebilir.

Yedek makine ile temin edilebilir. Kapı ve kaçış kapağı yan duvarda yer almaktadır. Her iki makine de çalışırken neredeyse -80°C'yi sağlar ve muhafaza eder.

Güçlü yalıtım ve sağlıklı hava sirkülasyonunu sağlamak için bu konteynerler 8'8" yüksekliğinde üretilmiştir.

 Ultrafreezer - TITAN Containers

 

 

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerlerinin Görüntüsü

TITAN, Ultrafreezerleri CV-19 döneminin çok daha öncesinden beri kullanmaktadır. Biyo ve yaşam bilimleri uygulamalarının yanı sıra eksi 50°C ile eksi 55°C arasında ton balığı depolanmasında sıklıkla kullanılmaktadır.

New call-to-action

Smartarctic uzaktan kontrol ve izleme, Ultrafreezer ve Arcticstore ürün yelpazemize dahildir.

GÜVENLİ ULTRA SOĞUK DEPOLAMA

GÜVENLİ ULTRA SOĞUTUCULU KONTEYNER

İlaç ve aşı gibi ürünleriniz için minimum sıcaklık farkı ile mükemmel, hijyenik konteyner depolama çözümleri sunmaktayız.

DOĞRU SOĞUK ZİNCİRİN SAĞLANMASI

DOĞRU SOĞUK ZİNCİRİN SAĞLANMASI

Ultrafreezer'larımız küresel olarak verimli soğuk zincir yönetimi sağlar ve üstün sıcaklık kontrollü konteyner depolama ve soğutuculu konteyner çözümlerimizle ürün kalitesini korur.

İLAÇ + BİO VE YAŞAM BİLİMLERİ

İLAÇ + BİO VE YAŞAM BİLİMLERİ

Soğutmalı konteynerlerimizi Bio, Yaşam Bilimleri ve ilaç depolama gibi amaçlar için temin etmekteyiz. Sıcaklık kontrolü konteyner depolamanın yanı sıra hızlı soğutma ve şoklama amaçlı da kullanılmaktadır.

Arcticstore Soğutmalı Konteyner - TITAN Containers

Arcticstore - TITAN Containers

 

AŞILAR İÇİN DONUK YA DA SOĞUTUCULU KONTEYNER

Arcticstore'lar - Standart soğutuculu konteynerlerden çok daha fazlası!

Üretmekte olduğumuz 10', 20' ve 40' Arcticstore'lar ve daha büyük modüler Arctic Superstore'lar sayısız avantaj sunar. Her türlü ürünün güvenli bir şekilde depolanması için tasarlanan Arcticstore'lar kısa, orta ve hatta uzun süreli mobil soğutuculu konteyner kiralaması için çok verimli ve ekonomiktir.

Hızlı teslimat, esnek koşullar, hijyenik, kullanıcı dostu, güvenli ve uygun fiyatlı - soğutuculu konteynerlerimizi deneyin, farkını göreceksiniz!

Bu 20" konteyner modelleri standart bir boyutta olduğundan, özel bir izin gerektirmeksizin herhangi bir geleneksel konteyner taşıma aracıyla taşınabilirler.

NASIL ÇALIŞIR

Yenilikçi tasarım ve modern teknolojiyi birleştiriyoruz.

ARTIRILMIŞ YALITIM

Makinenin istenilen sıcaklığa hızlı gelebilmesi, bu sıcaklığın korunması ve enerji tasarrufu amacıyla tasarlanan bu model ekstra yalıtıma sahiptir

ÖZEL MAKİNE VE TASARIM

Bu makine, önceden soğutulmuş soğutucu gazın iç hava ile ısı alışverişinden önce sıcaklığının daha da düşürüldüğü çift kompresörlü bir çözümdür.

Geleneksel iki yana açılır kapılar tek bir kapı ile değiştirilmiştir. Bu, yalıtımlı kapı ve kauçuk malzeme ısı kaybını önemli ölçüde azaltır.

KAPININ AÇILMASI VE DE-FROST İLE SICAKLIK DEĞİŞİMİ.

konteyner kapıları açıldığında, soğuk bölgeye, çok daha sıcak olan ortam havasının girmesiyle sıcaklık artışı yaşanır. Bu tamamen kaçınılmazdır! Daha küçük tek kapı, geleneksel çift kapılara kıyasla bu ısı girişini azaltır. De-frost döngüleri de benzer şekilde tavanın hemen altındaki konteynerde daha sıcak hava oluşturur. Aşılar normalde yalıtımlı taşıma kutularında teslim edildiği ve depolandığı için bu olayların hiçbirinin aşı sıcaklığı üzerinde olumsuz bir etkisi olmamaktadır.

Lütfen unutmayın- kuru buz içerikli taşıma kutularının depolanması durumunda yüksek CO2 içerikli bir atmosfer oluşabilir.İHTİYACINIZ GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLAM, KULLANICI DOSTU
Soğutmalı Konteyner Mi?

Bizimle iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde şeffaf fiyatlandırma ve gizli maliyetler olmaksızın kısa ve uzun dönemli soğutuculu konteyner çözümleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için talep formumuzu doldurun ya da bize ulaşın.

Bizi arayın 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47

 

 

SMARTARCTIC İLE ARCTICSTORE'UNUZUN KONTROLÜNÜ ELİNİZE ALIN.TAM KUTUP DENEYİMİNİ ELDE ETMEK İÇİN BUGÜN YÜKSELTİN.

Her yerden kolay erişim. Evden, ofisten veya hareket halindeyken. Günün 24 saati. Arcticstore konteynerinizi masaüstünüzden veya cihazınızdan, her yerde ve her zaman izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Covid-19 Aşı Saklama Konteynerlerinin Görüntüsü 7

Arcticstore konteynerinizi masaüstünüzden veya cihazınızdan, her yerde ve her zaman izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

TITAN'ın Smartarctic uzaktan izleme ve kontrol özelliği ile Arcticstore'unuza güvenli, basit ve kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden erişebilirsiniz. Burada performansı ve durumu izleyebilir, günlük dosyalarını görüntüleyebilir, ayar noktalarını değiştirebilir ve hatta alarm bildirimlerini yapılandırabilirsiniz.

COVID-19 Vaccine Storage Containers Image 8

 

Arcticstore ürün yelpazemiz ile tüm avantajlardan yararlanın

Arcticstore'lar maksimum kullanıcı faydasına odaklanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

GLOBAL ERİŞİLEBİLİRLİK
Hızlı teslimat, esnek koşullar, temiz tutması kolay, kullanıcı dostu, güvenli ve uygun fiyatlı. Dünya çapında ve yerel olarak satış veya kısa, orta ve hatta uzun vadeli kiralama için mevcuttur - dünya çapında 200'den fazla depo lokasyonu ile hizmetinizdeyiz.

GDP HAZIR/UYUMLU
TK Magnum Plus soğutuculu Arcticstore'lar GDP sertifikalıdır. . Daha fazla bilgi için lütfen yerel TITAN ofisinizle iletişime geçin.

VERİ KAYDI VE TELEMATİK
Smartarctic, ünitenizi kontrol etmek ve izlemek için basit ama etkili tek bir kurulum sunar. Sıcaklık her 10 dakikada bir kaydedilir ve birçok sıcaklık değerini bir grafikte görmek için herhangi bir aralığı seçebilirsiniz.

GÜVENLİ VE HİJYENİK
Her türlü ürünün güvenli ve güvenilir bir şekilde depolanması için tasarlanan Arcticstore'lar kısa, orta ve hatta uzun süreli mobil soğutuculu konteyner için çok verimli ve ekonomiktir.

MODERN SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ
Modern soğutma teknolojisi ile avantaj sağlayın. Yüksek yalıtım değerleri ve düşük işletme maliyetleri. Tüm sektörler için uygundur.

TÜM BOYUTLAR VE TİPLER
Soğutulmuş, dondurulmuş, şoklama veya ultra düşük sıcaklıkta konteyner depolama - Arcticstores neredeyse her tür ürün için mükemmel soğutmalı konteyner çözümüdür.

KONTEYNERİNİZİ BUGÜN AYIRTIN!

Bizi arayın - 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47 veya fiyat teklifi isteyin.

ŞİMDİ REZERVASYON YAPIN