FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

GIDA TAŞIMACILIĞI İÇİN KONTEYNERLER

SOĞUTMALI KONTEYNER TALEBİ  0530 220 04 90  0533 064 12 47

Meet and poultry - TITAN Containers

 

ET VE KÜMES HAYVANLARININ TAZE VE DONDURULMUŞ ŞEKİLDE DEPOLANMASI


Üreticiler, perakendeciler ve tüketici pazarları artık sıcaklık kontrollü depolama çözümlerimizden faydalanmaktadır. -40°C ila +45 °C aralığında çalışan TITAN'ın 10', 20' ve 40' ArcticStore 'lar ve daha büyük SuperStore ’lar ile tüm et endüstrisi için çok sayıda olanak sunuyoruz. Çiftliklerden büyük süpermarket zincirlerine kadar et soğutma zincirinde yer alan herkes, et ve soğuk etler için verimli ve kısa- orta vadeli soğuk depolama konteynerlerimizi kullanmaktadır.

TAZE VE DONDURULMUŞ BALIK VE DENİZ ÜRÜNLERİ


Yağlı balıklar genellikle en uygun -30/40°C 'de ve ton balığı -50/60°C 'de saklanır. Arcticstore'lar -40°C 'ye  Arctic Ultra Dondurucumuz ise -60°C ye kadar ton balığı saklamak için mükemmeldir.

Uygun soğutma sıcaklıklarında düşük fan hızı, depolama sırasında ambalajsız balıkların nem kaybını azaltır.

Arcticstore'larımızda, balıklarınızı buzla birlikte depolamanız için her köşede 1 adet olmak üzere 4 adet drenaj kanalı bulunur.

ArcticBlast'ı, hasat edilen ve çiftlikte yetiştirilen her tür tatlı su ve tuzlu su balığını dondurmak veya soğutmak için kullanabilirsiniz.

FROZEN FISH AND SEAFOOD

 

DONDURULMUŞ BALIK VE DENİZ ÜRÜNLERİNİN DEPOLANMASI


Süt ve süt ürünlerinin çoğu konteynerlerimizde saklanabilir. Paslanmaz çelik iç kısımların kolay temizlenmesi, üreticilerde tüm süt ürünleri için mükemmel bir ortam sağlar.

Arcticstore  - TITAN Containers

 

ICE CREAM, DESSERTS, FROZEN YOGHURT AND OTHER FROZEN DELICACIES

 

DONDURMA, TATLILAR, DONDURULMUŞ YOĞURT VE DİĞER DONDURULMUŞ LEZZETLER


Uygun dondurma sıcaklıkları, tüm dondurma türleri için kalite bozulması veya buz kristali oluşumu riskini azaltır.

Dondurucu konteynerlerimiz -40°C'ye kadar ayarlanabilmektedir. Çoğu müşteri -30°C civarının en uygun sıcaklık olduğunu düşünmektedir.

Soğutmalı konteynerlerimiz hijyenik, kullanımı kolay ve enerji tasarrufludur. Hızlı soğutma veya şoklama için Arcticblast ürünümüzü tercih edin. Her tür et için kullanımı uygundur.İHTİYACINIZ GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLAM, KULLANICI DOSTU
Soğutmalı Konteyner Mi?

Bizimle iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde şeffaf fiyatlandırma ve gizli maliyetler olmaksızın kısa ve uzun dönemli soğutuculu konteyner çözümleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için talep formumuzu doldurun ya da bize ulaşın.

Bizi arayın 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47