FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

ÜRÜNLERİMİZ - SOĞUTUCULU KONTEYNERLER

SOĞUTMALI KONTEYNER TALEBİ  0530 220 04 90  0533 064 12 47

Arcticstore - TITAN Containers

 

ESNEK KİRALAMA VEYA SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ


ArcticStore soğutmalı ve şoklama konteynerlerimizle taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Kısa, orta ve uzun vadeli kiralamalar gerçekleştirebilirsiniz.

SOĞUTMA VE ŞOKLAMA KONTEYNERLERİ


-40 °C / +45 °C arası sıcaklık kontrollü, ekonomik ve güvenilir

GIDA- VE İLAÇ İÇİN


Paslanmaz çelik zemin ve iç paneller hijyenik bir ortam yaratır.

İŞYERİ GÜVENLİĞİ


Yükleme ve indirme yaparken kullanabileceğiniz rampalar, içeride kalanlar için acil çıkış kapısı, kullanıcı talimatlarını içeren gösterge ve yazılar ile kullanım kılavuzu tüm ürünlerimizde bulunmaktadır.

* 2019 modellerden itibaren

Balık, et, süt ürünleri, sebze için soğutmalı konteynerler - TITAN Containers

Yiyecek: Her türlü taze ve dondurulmuş gıda depolaması yapılabilir. Temiz hava değişimi, kontrollü sıcaklık ayarı seçenekleri sunuyoruz.

Buz çözme, serin soğutma gibi ihtiyaçlarınız için mobil konteyner seçeneği bulunmaktadır.

İlaç depolama ve biyo/yaşam bilimleri

İlaç: Farmasötik depolama ve biyo/yaşam bilimleri uygulamaları ihtiyaçlarınız için.

ArcticStore konteynerlerimizde Magnum Plus soğutma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz GDP sertifikalıdır.

Otomotiv endüstrisi - TITAN Containers

Endüstriyel kullanım: Konteynerlerimiz otomotiv ve diğer mühendislik endüstrileri, üniversiteler ve teknik çalışmalar tarafından ürün ve yedek parçaların soğuk testi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca zararlı haşereler ve böceklerin etkisiz hale getirilmesinde tarım ve tekstil sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır.

New call-to-action

KULLANICILARIMIZ 


Soğutuculu konteynerlerimiz süpermarketler, satış noktaları, gıda hizmetleri, endüstriyel üreticiler, balıkçılık, tarım, meyve yetiştiricileri ve şarap üreticileri tarafından ve ilaç endüstrisindeki biyo ve yaşam bilimleri dahil olmak üzere birçok farklı sektör tarafından kullanılmaktadır. .

KAÇ PALET?


Our ArcticStores™ ve soğutuculu konteynerlerimiz kısa veya uzun süreli kiralama için çeşitli boyutlarda mevcuttur:

- 10ft (3 x 2,45m) 4/5 x EU palet için ideal
- 20ft (6m x 2,45m) 10/11 x EU palet için ideal
- 40ft (12 x 2,45m) 22/23 x eu palet için ideal

Palet yükleme planı - TITAN Containers Arcticstores™

 

Zararlı haşereler ile sorun mu yaşıyorsunuz?


Arcticstores™ zararlı haşereler ve böceklerin etkisiz hale getirilmesinde tarım ve tekstil sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır.

HER ŞEY KAYDEDİLİR


Standart entegre dijital veri kaydedici tüm önemli verileri kaydeder. Ayrıca Smartarctic uzaktan izleme ve kontrol özelliğini bir eklenti seçeneği olarak sunuyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN VE PİYASADAKİ EN VERİMLİ MOBİL SOĞUK KONTEYNER ÇÖZÜMÜNE SAHİP OLUN!

Arcticstores™ zararlı haşere ve böceklerin etkisiz hale getirilmesinde kullanılır

ÖDÜN VERMENİZE GEREK YOK

Her yıl müşteri memnuniyetini sağlamak için özelleştirilmiş soğutuculu konteynerler inşa ediyoruz. En önemlisi kalitedir!

Yandan kapılı, çift bölgeli soğutuculu konteynerler en popüler ürünlerimizdir.

Bazı özel üretim Arcticstore dondurucu konteynerler:

Arcticstore 20ft Hi-Cube

20' Hi-Cube 

15' Arcticstore

15' ArcticStore

10' DNV reefer with frame for shipping

10' DNV reefer

Yandan açılır, 20’

Yandan açılır, 20’

Basit soğutmalı, 20'

Basit soğutmalı, 20'

4 yan kapılı, 40'

4 yan kapılı, 40'TITAN Containers refrigerated storage
FARMASÖTİK, İLAÇ VE AŞI DEPOLAMA - BİYO VE YAŞAM BİLİMLERİ

Bu endüstriler depolamada en yüksek güvenliğe ihtiyaç duyar. Soğutuculu konteynerlerimiz bu gereksinimleri karşılamaktadır: Tamamen hijyenik depolama sağlanır ve konteyner içinde sıcaklık sapması meydana gelmez. Bu nedenle hem Arcticstore'larımız hem de SupersStore'larımız ilaç endüstrisinde çok tercih edilmektedir. Tüm ürünlerimiz GDP standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz GDP standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Ultrafreezer model konteynerlerimiz yükleme sırasında sıcaklığı -70 °C'ye kadar korumak için tasarlanmıştır.

Kesintisiz soğuk zincire ihtiyaç duyan birçok ilaç firması ve şirket Arcticstore ve SuperStore'larımızı kullanmaktadır. Termografik incelemeler soğuk zincirin güvenilirliğinin altını çizmektedir.

Pharma Industry
KURU BUZ İLE GÜVENLİ DEPOLAMA

Kuru buz -78,4°C'den daha yüksek sıcaklıklarda buharlaşmaya (kuru buzdan gaz halindeki CO2'ye dönüşmeye) başlar. Bozulmayan depolama için sıcaklığın bu sıcaklıklarda veya altında olması gerekir. TITAN'ın en yeni UltraFreezer ürünü bu sıcaklıkları orta dereceli ortam sıcaklıklarında koruyabilmektedir. Kuru buzun dayanıklılığı da biraz daha yüksek seviyelerde büyük ölçüde artar.

Kuru buz depolamak için tanklarda mekanik soğutma kullanılması, kullanıcıların farkında olması gereken başka sorunları da beraberinde getirir. Kuru buz gaz halindeki CO2'ye dönüşürken, kapalı kap atmosferik bir değişime uğrayarak CO2 açısından zengin bir atmosfer yaratır.

KURU BUZ İLE GÜVENLİ DEPOLAMA

Gaz halindeki CO2 kuru buzdan çok daha büyük bir hacme sahiptir ve hava geçirmez bir konteynerde saklanırsa konteynerin içinde patlamaya sebep olabilecek aşırı basınç oluşturabilir. Arcticstore'ların her köşesinde zemin drenajları bulunmaktadır. Kuru buz depolamak istiyorsanız, bu drenajlar sürekli açık olmalı ve gaz halindeki CO2'nin (doğal olarak havadan daha ağır olarak aşağı çöker) bu drenajlar ile konteynerden çıkmasına izin verilmelidir. CO2'nin dağılması için konteynerin etrafındaki alan zemin seviyesinde havalandırılmalıdır.

Kuru buzun depolanmasında donma, buz ısırması ve buz yanığı gibi diğer potansiyel tehlikeler göz önünde bulundurulmalı ve bu işlem yalnızca gerekli eğitim ve uzmanlığa sahip deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kuru buzun depolanması ve taşınması sırasında ciddi sağlık tehlikeleri potansiyeli vardır. Özellikle kapının bir süreliğine açılarak tüm konteynerin boşaltılmasından önce konteynere giren herkes için.

KURU BUZ - TITAN Containers

Açık Arcticstore - TITAN Containers

 

GDP İYİ DAĞITIM UYGULAMALARI


Arcticstore'lar TK Magnum4000+ ile donatılmıştır ve GDP sertifikalıdır.

SMARTARCTIC


7/24 uzaktan izleme özelliğimiz her yerden, her zaman kontrol imkanı sağlar.

OLASI SICAKLIK ARALIKLARI


-40°C'den +45°C'ye ve -40°C'den -80°C'ye kadar.

KULLANICI DOSTU SOĞUTUCU VE DONDURUCU KONTEYNERLER

New call-to-action
PERAKENDE, YEMEK SERVİSİ HİZMETLERİ, FIRINCILIK, PASTACILIK VE ETKİNLİKLER - ÖZEL TAŞINABİLİR KONTEYNERLER

Süpermarketler, oteller, yemek şirketleri, fırınlar, pastaneler ve etkinlik yöneticileri tüm yıl boyunca düzenli müşterilerimiz arasındadır.

Taze gıdadan bira ve alkolsüz içeceklere kadar her şeyi konteynerlerimizde depolayabiliyoruz.

ArcticStore kapılarını herkes kolayca açıp kapatabilir. Düz, temizlemesi kolay zeminler ve zemin rampaları kullanım kolaylığı sunar.

PERAKENDE, YEMEK SERVİSİ HİZMETLERİ, FIRINCILIK, PASTACILIK VE ETKİNLİKLER - ÖZEL TAŞINABİLİR SOĞUTMALI KONTEYNERLER

İyi bir iç aydınlatma, özellikle hava karardıktan sonra soğutuculu konteyneri sıklıkla kullanan müşteriler için büyük bir avantajdır.

Arcticstore'larımız kapı kilitleri ve hava perdeleri ile donatılmıştır. Rampalarımız konteyner ile birlikte teslim edilmektedir.

Yaklaşık 500 litre bira veya alkolsüz içecek, yüksek fan hızı kullanılarak 1½ saatten daha kısa bir sürede 5°C'ye soğutulur.

Arcticstore'larda kapı kilitleri mevcuttur

S - L - XL. tüm gereksinimleri karşılayan ebat

10 ft Arcticstore soğutuculu konteyner

10 ft Arcticstore soğutuculu konteyner

20 ft Arcticstore soğutuculu konteyner

20 ft Arcticstore soğutuculu konteyner

40 ft Arcticstore soğutuculu konteyner

40 ft Arcticstore soğutuculu konteyner

TAZE VE DONDURULMUŞ MEYVE VE SEBZE DEPOLAMA KONTEYNERLERİ

Dayanıklılığı ve kaliteyi artırmak için sürekli havalandırma özelliği konteynerlerimizde standarttır. Çeşitli iklimlendirme seçenekleri de mevcuttur.

ArcticStores 'lar alan ısısını taze ürünlerden uzaklaştırmak için de kullanılabilir. Çoğu meyve türünün 1.000 kg'ı 2 saat içinde -25°c'ye kadar soğutulur.

Her tür meyve ve sebzenin hızlı soğutulması ve şoklanması için Arcticblast kullanabilirsiniz.

Meyve depolama konteynerleri - TITAN Containers
ÇİÇEK VE BİTKİ DEPOLAMA

Temiz hava temini ile buketler ve bitkiler için uygun saklama koşulları sağlar. Konteynerlerimiz, çiçek soğanlarının ve tüm bitkilerin çimlenmesini hızlandırmak-geciktirmek amacıyla da kullanılmaktadır. Bitki ve mantar yetiştiriciliğinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir - düşük fan hızı bitkilerin susuz kalmasını önler.

TOHUM DEPOLAMA

Tüm bitki ve tahıl tohumları Arcticstore'larda saklanabilir. Bunları dezenfekte etmek istiyorsanız, lütfen bunu soğutulmuş konteynerde yapmayın, çünkü gazlar konteyner ve mekanikte kalıcı hasara neden olabilir.

ÇİÇEK VE BİTKİ DEPOLAMA KONTEYNERLERİ
TAZE VE DONDURULMUŞ BALIK VE DENİZ ÜRÜNLERİ

...Konteynerlerimiz dışarıdan sıcaklık ve ısı geçirmeyen sisteme sahiptir. Taze ve dondurulmuş deniz ürünlerinizi hijyenik koşullarda korumanızı sağlar. Örnek olarak, yağlı balıklar -30/40° ve ton balığı için -50/60°C sıcaklıklarda kullanımları önermekteyiz. Arcticstore'lar en az -40°C'ye kadar çalışır ultra soğuk kullanımlar için Arctic Ultra dondurucumuz -60°C'ye kadar kullanım olanağı sağlamaktadır.

Uygun soğutma sıcaklıklarında düşük fan hızı, depolamanızda deniz ürünlerinizin nem kaybını azaltmasını sağlar.

Taze balıklarınızı buz üzerinde saklamak isterseniz, Arcticstore'ların her köşede bir tane olmak üzere, kapatılmış 4 tahliye borusu bulunmaktadır.

ArcticBlast'ı , hasat edilmiş ve çiftlikte yetiştirilmiş her tür tatlı su ve tuzlu su balıklarını dondurmak veya soğutmak için kullanabilirsiniz.

TAZE VE DONDURULMUŞ BALIK VE DENİZ ÜRÜNLERİ
Peynir, yoğurt, tereyağı ve ekşi süt ürünleri dahil tüm süt ürünleri depolanabilmektedir.

 

Tüm süt ürünleriniz konteynerlerimizde saklanabilir. Hassas sıcaklık kontrolü sayesinde tüm süt ürünleri kesintisiz soğuk zincir ortamı sağlamaktadır. Paslanmaz çelik iç kısmı sayesinde ise kolay temizlenebilmektedir.

SÜT ÜRÜNLERİ DEPOLAMA - PEYNİR, YOĞURT, TEREYAĞI VE EKŞİ SÜT ÜRÜNLERİ DAHİL
DONDURMA, TATLILAR, DONDURULMUŞ YOĞURT VE DİĞER DONDURULMUŞ LEZZETLER

 

Uygun dondurma sıcaklıkları, tüm dondurma türleri için kalite bozulması veya buz kristali oluşumu riskini azaltır.

Dondurucu konteynerlerimiz -40°C'ye kadar ayarlanabilmektedir. Dondurma depolaması yapan çoğu müşterimiz -30°C civarının en uygun sıcaklık olduğunu belirtmektedir.

DONDURMA, TATLILAR, DONDURULMUŞ YOĞURT VE DİĞER DONDURULMUŞ LEZZETLER
OTOMOBİLLER, KAMYONLAR VE ARABA PARÇALARI İÇİN SOĞUK TESTLER

 

TITAN, otomobil, havacılık ve ilgili endüstrileriyle beraber karayolu araçlarına kadar her şeyi test etmek için soğuk konteynerler sunmaktadır.

OTOMOBİLLER, KAMYONLAR VE ARABA PARÇALARI İÇİN SOĞUK TESTLER
ENDÜSTRİYEL MALZEMELER VE ÜRÜNLER

Modern endüstriyel malzemeler genellikle optimum sıcaklık koşulları altında depolanmayı gerektirir. Bunlar elyaflar ve bağlayıcılar gibi malzemeler olabilir, birçok kimyasalın da kullanılmadan önce belirli bir sıcaklık aralığında depolanması gerekir.

Arcticstore'lar -40 °C ile +45 °C arasında çalışır. Daha yüksek sıcaklıklar için +80 °C'ye kadar sıcaklık sağlayan Hotstore'u sunmaktayız.

INDUSTRIAL MATERIALS AND PRODUCTS - TITAN Containers
MALZEMELERİN, BİLEŞENLERİN VE ÜRÜNLERİN SOĞUK TESTİ

 

Bileşenlerin veya ürünlerin soğuk testleri daha da zorlu çevresel koşullar yaratabilmek adına sürekli yatırım yapmaktayız.

Yaygın olarak kullanılan Arcticstore'larımız -40°C'lik sıcaklıkları muhafaza eder ve içinde bir arabanın tamamını içine alarak rahatlıkla test edilebileceği kadar büyüktür.

COLD TESTING AND COLD TESTING OF MATERIALS, COMPONENTS AND PRODUCTS
Vaccine storage - TITAN Containers
BÖCEKLER VE DİĞER HAŞERELERİN ÖLDÜRÜLMESİ

 

Böcekler ve diğer haşereler -40°C'deki bir konteynerde 48-72 saat geçirdiklerinde ölürler çünkü çekirdek sıcaklıkları tolerans seviyelerinin altındadır. Bunun için +45 °C'nin üzerindeki ısı da kullanılabilir.

Arcticstore'lar mobilya, giysi, yatak takımı, perde, halı ve kumaş üzerindeki haşereleri yok etmek için kullanılır.

Biz bazen bunu kendi lokasyonlarımızda yaparız.

KILLING BUGS AND OTHER PESTSİHTİYACINIZ GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLAM, KULLANICI DOSTU
Soğutmalı Konteyner Mi?

Bizimle iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde şeffaf fiyatlandırma ve gizli maliyetler olmaksızın kısa ve uzun dönemli soğutuculu konteyner çözümleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için talep formumuzu doldurun ya da bize ulaşın.

Bizi arayın 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47