FİYAT TEKLİFİ ALIN

TITAN Containers Colour Logo Transparent

Bugün 0530 220 04 900533 064 12 47 numaralı telefonlardan bizi arayın veya aşağıdaki formlarımızdan birini doldurun, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulalım.

Hangi hizmeti arıyorsunuz?

Nakliye Konteyneri Satın Al veya Kirala

Soğutmalı Konteyner Teklifi Al

 

ET, BALIK, SÜT ÜRÜNLERİ, MEYVE, GIDA, İLAÇLARIN YANI SIRA BİYO VE YAŞAM BİLİMLERİNİN KONTEYNERLE DEPOLANMASI

SOĞUTMALI KONTEYNER TALEBİ  0530 220 04 90  0533 064 12 47

Yiyecekler

Yiyecekler:  Her türden taze ve dondurulmuş gıdalar depolanabilir. Temiz hava değişimi, kontrollü ve modifiye atmosfer seçenekleri sunmaktayız.

Ayrıca mobil hızlı temperleme, soğutma ve şok dondurma işlem konteynerleri de tedarik etmekteyiz.

Ayrıca bakınız  Etkinlik yemek ikramları

Farmasötik soğuk hava konteynerleri - TITAN Containers

İlaç:  Farmasötik depolama ve biyo, yaşam bilimleri uygulamaları için.

Magnum Plus soğutmalı Arcticstore'ların GDP sertifikalı olması gibi ek bir avantaja sahibiz.

Ayrıca  Ultra soğuk  Aşı depolama -40°C/-65°C

Uygulamalar

Uygulamalar:  Genellikle otomobil ve diğer mühendislik endüstrileri, üniversiteler ve teknoloji kuruluşları tarafından, ürün ve yedek parçaların soğut testi için tercih ediliriz.

Benzer şekilde müzeler, oteller, okullar ile Arcticstore'ların kullanımıyla tahtakuruları ve benzeri böcek istilaları engelenebilmektedir. Zararlı haşereler ve daha fazlası içinde kullanılıyoruz. 

ETKİNLİKLER İÇİN SOĞUTMALI KONTEYNER KİRALAMA

YENİ MODEL SOĞUTMALI KONTEYNERLERİMİZ KISA VE UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR İÇİN MEVCUTTUR.

Yemek etkinliği şirketlerinin zamanında teslimat yapan ve etkinlik işinin doğasını anlayan güvenilir tedarikçilere ihtiyacı vardır. Gereksinimleri anlıyoruz ve ekipmanlarımız her şeyi soğuk tutmakla kalmayıp aynı zamanda kullanıcıların hayatını kolaylaştırma gibi ek avantajlara da sahiptir.

Tek elle açılıp kapanan kapılar, ısı kaybını önler ve buna bağlı olarak yüksek elektrik faturalarına yol açan normal soğutuculu konteynerlere kıyasla büyük avantajlar sağlar. Karanlık yaklaştıkça iç aydınlatma ihtiyaç duyulan şeyi bulmayı kolaylaştırır. Daha az zaman kaybı herkesin yararınadır.

Etkinlik müşterileri soğutmalı konteynerlerin yanı sıra farklı türde konteyner kiralaması da yapmaktadır. TITAN' konteynerleri müşteri memnuniyeti sağlar ve ekonomiktir.

arcticstores
arcticstores
New call-to-action

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN ARCTICSTORE™ MODELİNİ BULUN

 

 

ECZACILIK ÜRÜNLERİ, İLAÇLAR, AŞILAR, BİYO VE YAŞAM BİLİMLERİ DEPOLAMASI


Soğutuculu konteynerlerimiz, hijyenik depolama olanağı ile bu standartları karşılar. Hem Arcticstore'lar hem de Superstore'lar ilaç sektöründe kullanılır.

Birçok ilaç üretimi ve ilaç soğuk zincir lojistiği şirketi Arcticstore ve Superstore'larımızı kullanmaktadır.

TK Magnum Plus kullanan Arcticstore’lar GDP sertifikalı olabilir.

Ayrıca 40 fit Arctic Ultra Dondurucular, yük boyunca -65°C/-85F'yi korumak ve çok güçlü Arcticblast'ı hızlı bir şekilde soğutmak ve dondurmak için üretilmiştir.

Smartarctic uzaktan izleme ve kontrol tüm ürünlerimizde mevcuttur.

Pharma
KURU BUZ İLE GÜVENLİ KONTEYNER DEPOLAMA


Kuru buz, çok soğuk -78,4C°C/-109°F'den daha yüksek sıcaklıklarda buharlaşmaya (kuru buzdan gaz halindeki CO2'ye dönüşmeye) başlar. Bozunmayan depolama için sıcaklığın bu sıcaklıklarda veya daha düşük olması gerekir. TITAN'ın en yeni UltraFreezer ürünü, ılımlı ortam sıcaklıklarında bu sıcaklıklara yakın sıcaklıkları koruyabilmektedir. Kuru buzun raf ömrü, biraz daha yüksek sıcaklıklarda bile büyük ölçüde uzar.

Kuru buz depolamak için konteynerlerde mekanik soğutma kullanılması, kullanıcıların farkında olması ve dikkat etmesi gereken başka sorunları da beraberinde getirmektedir. Eğer kuru buz gaz halindeki CO2'ye dönüşüyorsa, kapalı konteyner atmosferik modifikasyona uğrayarak CO2 açısından zengin bir atmosfer yaratacaktır.

Dry ice

Ayrıca, gaz halindeki CO2 kuru buzdan çok daha büyük bir hacme sahiptir ve hava geçirmez bir kapta saklanırsa kabın patlama potansiyeline sahip aşırı bir basınç oluşabilir. ArcticStores'un her köşesinde zemin giderleri bulunmaktadır. Kuru buz depolamak istiyorsanız, bu drenajlar sürekli açık olmalı ve gaz halindeki CO2'nin (doğal olarak havadan daha ağır olarak batar) bu drenajlardan konteynerden çıkmasına izin verilmelidir. CO2'nin dağılması için konteynerin etrafındaki alan zemin seviyesinde havalandırılmalıdır.

Kuru buzun depolanmasında bu ve donma ve buz yanıkları gibi diğer potansiyel tehlikeler göz önünde bulundurulmalı ve bu işlem yalnızca gerekli eğitim ve uzmanlığa sahip deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmelidir.

 Kuru buzun depolanması ve taşınması sırasında gerçek ve ciddi sağlık tehlikeleri potansiyeli vardır. Özellikle de kapının bir süre açılarak tüm konteynerin yıkanmasından önce konteynere giren herkes için geçerlidir.

CO2
Arcticstore
PERAKENDE, CATERİNG, PASTANELER - EKSTRA TAŞINABİLİR SOĞUTMALI KONTEYNER DEPOLAMA ALANI


Hazır yemeklerden bira ve alkolsüz içeceklere kadar her şeyi depolayan süpermarketler, oteller, yemek şirketleri ve etkinlik organizatörleri, yıl boyunca düzenli müşterilerimizdir.

Tek elle açılan kapılarımız, herkesin kapıyı kolayca açıp kapatabileceği anlamına gelir. İç aydınlatmalar, özellikle gece kullanması gereken müşteriler için harika bir özelliktir.

Arcticstore'lar kapı kilitleri ve hava perdeleri ile donatılmıştır. Aksi kararlaştırılmadıkça amaca yönelik bir rampa tedarik edilir.

Foods

550 litre bira veya alkolsüz içecek, yüksek hızlı fanlar kullanıldığında 1½ saatten daha kısa sürede 25C soğutulacaktır.

Bu hızlı soğutma aynı zamanda gösterilerde, festivallerde, konserlerde ve diğer etkinliklerde kapıların sık sık açılıp kapandığı durumlarda ayar noktasına hızlı bir şekilde geri dönülmesini sağlar. TITAN, dünyanın en büyük bira fabrikalarından, yemek hizmetleri şirketlerine ve kasaba fuarlarında hamburger servisi yapan yerel izcilere kadar her türlü ihtiyaç sahibine tedarik sağlamaktadır.

Kiraladığınızda aşağıdaki gibi bir hizmet alıyor musunuz? Eğer almıyorsanız, bir dahaki sefere soğutmalı konteyner alanına ihtiyacınız olduğunda TITAN'ı arayın!

Icecream
TAZE VE DONDURULMUŞ ET VE KÜMES HAYVANLARININ DEPOLANMASI


Üreticiler, distribütörler ve satış noktaları artık sıcaklık kontrollü konteyner çözümlerimizden faydalanabilir.

TITAN'ın 10', 20' ve 40' Arcticstore'larını -40°C +45°C aralığında et ve kümes hayvanlarının depolanmasında kullanabilirsiniz.

Mükemmel hijyen, kullanıcı dostu ve %100 uygun fiyatlı soğuk hava konteynerlerimizi deneyin.

 

Meat
TAZE VE DONDURULMUŞ BALIK VE KABUKLU DENİZ ÜRÜNLERİ VE TON BALIĞI DEPOLAMA


Konteynerlerimiz drenaj özelliğine sahiptir bu sayede hijyenik koşulları sağlar.

Yağlı balıklar genellikle en uygun -30/40°C 'de ve ton balığı -50/60°C 'de saklanır. Arcticstore'lar -40°C 'ye Arctic Ultra Dondurucumuz ise -60°C ye kadar ton balığı saklamak için mükemmeldir.

Uygun soğutma sıcaklıklarında düşük fan hızı, depolama sırasında ambalajsız balıkların nem kaybını azaltır.

Arcticstore'larımızda, deniz ürünlerinizi buzla birlikte depolamanız için her köşede 1 adet olmak üzere 4 adet drenaj kanalı bulunur.

Fish
YETİŞTİRİCİLER VE DİSTRİBÜTÖRLER İÇİN MEYVE VE SEBZE KONTEYNER DEPOSU


Ünitelerin çoğunda standart olarak bulunan kontrollü taze hava değişimi sayesinde raf ömrü ve kaliteyi iyileşir. Kontrollü veya modifiye atmosfer seçenekleri mevcuttur.

Arcticstore'lar ortam ısısını ürünlerden uzaklaştırmak için de kullanılabilir. Çoğu meyve türünün 1000 kg'ı 2 saat içinde 25°C'ye kadar soğutulabilir.

Fruit
ÇİÇEK VE BİTKİ DEPOLAMA


Taze hava değişimi kesme çiçekler ve canlı bitkiler için depolama ortamını iyileştirir. Konteynerlerimiz ayrıca soğanların ve diğer bitkilerin çiçeklenmesini geciktirmek veya hızlandırmak için de kullanılır. Ayrıca ağaçların ve çeşitli mantar türlerinin üretiminde de kullanılır - Düşük fan hızı bitkinin susuz kalmasını azaltır.

TOHUM DEPOLAMA


Tüm bitki ve mahsul tohumları da Arcticstore'larda saklanabilir.

Flower storage - TITAN Containers
SÜT ÜRÜNLERİ DEPOSU


Süt ve süt ürünlerinin çoğu konteynerlerimizde saklanabilir. Paslanmaz çelik iç kısımların kolay temizlenmesi, üreticilerde tüm süt ürünleri için mükemmel bir ortam sağlar.

Milk products
ENDÜSTRİYEL MALZEMELER VE ÜRÜNLER


Modern endüstriyel malzemeler genellikle en uygun sıcaklıkta saklanır. Buna elyaf ve yapıştırıcı gibi malzemeler de dahildir, ancak birçok kimyasalın kullanımdan önce belirli sıcaklık bantlarında tutulması gerekir.

Arcticstore'lar -40°C ile +45°C arasında çalışır. Ekstrem sıcaklıklar için +60°C'ye kadar koruyacak Hotstore model konteynerimizde bulunmaktadır.

 

industrial materials
BİLEŞENLERİN VE ÜRÜNLERİN SOĞUK TESTİ


Faaliyetlerimizi ilerlettikçe, ürünlerin soğuk testi düzenli bir gereklilik haline gelmiştir.

Arcticstore'larımız -40°C'ye kadar düşük sıcaklıkları muhafaza eder ve bir aracı test için içine alabilecek kadar büyüktür.

Automotive

Giysi, mobilya ve döşemelerdeki tahtakuruları ve böcekleri nasıl öldürülür?

Arcticstore'lar mobilya, giysi, yatak takımı, perde, halı, kumaş ve hatta arabalardaki haşereleri yok etmek için kullanılabilir.

Daha fazla seyahat ettikçe, bazen istenmeyen misafirleri de yanımızda getirme eğilimimiz artıyor gibi görünüyor! Böcekler ve haşereler -40°C'deki bir konteynerde 48-72 saat geçirdiklerinde, ortam sıcaklığı çekirdek sıcaklığı toleranslarının çok altında olacağından ölürler! Bunun için +45°C'nin üzerindeki ısı da kullanılabilir.

Belirli yerlerde bu işlem bir TITAN sahasında gerçekleştirilebiliriz veya isterseniz Arcticstore'u belirttiğiniz adrese teslim edebiliriz.

Bugs

TITAN tahtakuruları ve böcekleri -40°C ile etkisiz hale getirebilmektedir.


Başarılı bir sonuç istiyorsanız, TITAN Konteyner sizin için gerçek bir çözüm yaratır.

Bir Arcticstore soğutmalı konteyner ile hemen her türlü ürününüzü -40°C'ye kadar dondurabilirsiniz. Birçok kumaşın iyi bir yalıtım etkisi olduğundan -40°C çekirdek sıcaklığı sağlamak için makul ölçüde dolu bir konteyner ile 24/48 saat kesintisiz depolama öneriyoruz. Daha sonra da konteynerin kademeli olarak ısıtılması işlemi gerçekleştirilir.
Bilginiz ve değerlendirmeniz için: Çoğu ürün hasara neden olmadan dondurulabilir..

Gösterilen yerler dışında normalde -40°C'ye kadar dondurarak etkiyi artırır ve gereken süreyi azaltırız. Aşağıdaki ev eşyaları da dahil olmak üzere tüm kumaşları dondurmayı düşünebilirsiniz:

  • Her türlü iç ve dış mekan giysisi.
  • Kumaş içerikli tüm mobilyalar, perdeler, paspaslar ve halılar
  • Modern kitaplar ve diğer belgeler - Antikalar hariç!
  • Çantalar, ayakkabılar ve bavullar
  • Yataklar, minderler, yastıklar ve her türlü yatak çarşafı
  • Takılar, resimler ve oyuncaklar
  • Elektronik - LCD/Plazma ekranlar hariç!
  • Otomobiller ve tekneler - antifriz derecesinin altında olmamak kaydıyla

 

İşlemin %100 etkili olması için 2-4 gün boyunca -18°C veya daha düşük çekirdek sıcaklığı gerekir. 2 gün boyunca -40°C'de dondururuz (önerilen) ve ardından ısıyı kademeli olarak +20°C'ye getiririz.İHTİYACINIZ GÜVENİLİR, EMNİYETLİ, SAĞLAM, KULLANICI DOSTU
Soğutmalı Konteyner Mi?

Bizimle iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde şeffaf fiyatlandırma ve gizli maliyetler olmaksızın kısa ve uzun dönemli soğutuculu konteyner çözümleri sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için talep formumuzu doldurun ya da bize ulaşın.

Bizi arayın 0530 220 04 90 - 0533 064 12 47